قالیشویی پرپروک

قالیشویی در الهیه مشهد

این سایت برای فروش است و خدمات ندارد

Home - قالیشویی در مشهد - قالیشویی در الهیه مشهد

قالیشویی در الهیه مشهد

 

قالی و فرش یک جز مهم از خانه هر ایرانی می باشد که به صورت مداوم در معرض تماس با بدن میباشد و باید به طور پیوسته از آن مراقبت کرد و آن را شستشو نمود.

باید در نظر داشت که شستشو فرش میتواند در صورت درست انجام نشدن و استفاده از شوینده های نامناسب بسیار مخرب باشد و موجب صدمه زدن به فرش شود.

 

از ویژگی های یک قالیشویی خوب میتوان موارد زیر را در نظر گرفت:

پرسنل مجرب و کار آزموده

شستشوی امن و قابل اعتماد

تحویل سریع و به موقع

هزینه اقتصادی

شستشوی تخصصی برای هر فرش به صورت خاص خودش

و…

 

پیشنهاد قالیشویی الهیه مشهد:

یکی از نزدیکترین قالیشویی ها به محدوده الهیه قالیشویی پرپروک است که از بهترین قالیشویی ها از نظر مردم می باشد .

 

 خدمات تخصصی ما در مشهد الهیه:

رفوی و آرایش فرش،شستشوی فرش دستباف،چرم دوزی،مبل شویی،رنگبرداری،خدمات ترمیم و بازسازی فرش و ریشه زنی و ریشه بافی مشغول فعالیت میباشد.

هزینه و قیمت خدمات قالیشویی در این شرکت به ارزانترین حالت ممکن برای مشتری در نظر گرفته شده است تا شسشویی فرش تا بالاترین حد ممکن اقتصادی باشد.

شستشوی فرش در این قالیشویی به صورت مکانیزه و تمام اتوماتیک و ماشینی انجام میگیرد و آبکشی فرش ها به صورت کاملا اسلامی می باشد.

چرا باید  فرش را خاک گیری کنیم؟

 

بسیاری از قالیشویی‌ها برای انجام بهتر عملیات شستشو پیش‌ازاین که فرش شما را مرطوب کنند گردگیری خواهند کرد. البته شرایط گردگیری بستگی به نوع فرش شما دارد. خوب به‌مرورزمان خاک و گردوغبار زیادی روی فرش شما می‌نشیند که بسیاری از آن‌ها با عملیات شستشو از بین نرفته و یا این که شستشو را سخت می‌کنند. در این وضعیت خاک‌گیری یا به‌صورت دستی و به روش‌های مختلف و یا با استفاده از دستگاه‌های خاص انجام می‌شود. ماشین غبارزدایی در حال حاضر توسط بسیاری از قالیشویی‌ها استفاده می‌شود

ماشین‌های ضربه زن مکانیکی در این روند مدل قدیمی‌ترین ماشین خاک‌ریزی که فرش را با عرض تقریبی ۲ تا ۵ متری داخل دستگاه استوانه‌ای قرار می‌دهند که آن‌ها با تسمه‌های پلاستیکی یا برزنی بسته می‌شوند.

خاک‌گیری فرش با دستگاه مکنده برای انجام این روش گردوغبار قالی را با جارو یا برس در طرف خواب فرش جمع‌آوری کرده و باید در این حالت شدت دستگاه را در مورد فرش کهنه یا نو تنظیم کرد. سپس با خروج گردوخاک ریز فرش سالم می‌ماند. هر دوی این روش‌ها البته ممکن است مزایا و معایبی داشته باشند. در کل نیاز است که حتماً فرش قبل از پاک‌سازی با مواد شوینده گردگیری شود.

 

سفیدکننده مناسب فرش قالیشویی در منطقه الهیه

آب ژاول که البته در ایران با نام‌های سفیدکننده، وایتکس و یا براق‌کننده شناخته می‌شود یکی از مواد شیمایی مورداستفاده در صنعت است که به‌طورکلی جهت سفیدکردن و ازبین‌بردن لکه‌های رنگی روی انواع پارچه‌ها، سطوح و… با درصدهای مختلف استفاده می‌شود. ازاین‌رو اگر فرش و قالی شما کثیفی غیر قابل دارد و یا این که لکه‌ای روی آن ایجاد شده است. معمولاً می‌توانید از آب ژاول استفاده کنید. البته میزان و درصد استفاده آن متغیر بوده و بستگی به نوع فرش و بافت و… دارد.

قطعاً استفاده بیش از حد از آب ژاول می‌تواند موجب بروز آسیب روی فرش یا هر چیز دیگری شود.یکی از اصلی‌ترین مصارف خانگی آب ژاول، استفاده از خاصیت لکه بری و سفیدکنندگی آن می‌باشد.

برای ازبین‌بردن لک ایجاد شده روی سطوح کاشی و سرامیک و همچنین پارچه‌ها می‌توان از این ماده استفاده نمود. باتوجه‌به خاصیت رنگ‌بری آب ژاول، از آن در کارخانجات پارچه‌بافی و نساجی و همچنین تولید کاغذ نیز استفاده می‌گردد.

اما یک سؤال دیگر: آب ژاول چه تفاوتی با وایتکس دارد؟ در پاسخ به این پرسش لازم است بگوییم که آب ژاول در واقع همان وایتکس می‌باشد و هیچ تفاوتی با هم ندارند. ماده زردرنگ هیپوکلریت سدیم با خاصیت ضدعفونی‌کنندگی و لکه بری با نام‌های مختلفی از قبیل آب ژاول، وایتکس، اکسید کلرید سدیم و آنتی فرمین و شناخته شده است.

 

مناطق مجاور قالیشویی در الهیه مشهد:

تقویه

اصمتیه

امیریه

اقدسیه

الهیه

رحمانیه

مجیدیه

سجادیه

محمدیه

صادقیه

مهدیه

 

سوالات متداول شما :

آیا قالیشویی پرپروک دارای مجوزی رسمی است ؟

بله قالیشویی پرپروک برند قالیشویی کوروش هاست است و با مجوزی رسمی از اتحادیه قالیشویی مشهد مقدس فعالیت می نماید.

آیا تضمینی برای شستشوی فرش دارید ؟

بله ما بعلت داشتن کارخانه اختصاصی این تضمین را بشما میدهیم در صورت عدم رضایت از شستشو فرش خود هیچ مبلغی را پرداخت نخواهید کرد.

خدمات مبلشویی شما در منزل است ؟

بله تمامی خدمات مبل شویی و موکت شویی در متراژ کم در منزل یا محل کار شما انجام خواهد شد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *